Predstavljanje Erasmus studentske mreže Podgorica

Kancelarija za međunarodnu saradnju i mobilnost predstaviće Erasmus studentsku mrežu Podgorica (Erasmus student Network Podgorica), studentima Građevinskog fakulteta u četvrtak 28.09.2023. godine, sa početkom u 15:00 sati u sali 015.

Erasmus studentska mreža je internacionalna studentska organizacija, zasnovana na idejama interkulturalnog razumijevanja, integracije, međusobnog poštovanja i podrške, sa misijom promocije mobilnosti studenata.

Pozivamo studente Građevinskog fakulteta da prisustvuju prezentaciji ESN Podgorica i upoznaju se sa radom organizacije. To će ujedno biti prilika da saznaju više o mobilnosti studenata, kroz razgovor sa prodekanom za međunarodnu saradnju doc. dr Marijom Jevrić i predstavnicom Kancelarije Lejlom Jusić.