Dogovorena saradnja Građevinskog fakulteta i kompanije VHM iz Nikšića

Na sastanku, koji je održan 29. novembra 2023. g. u Nikšiću, dogovorena je saradnja Građevinskog fakulteta UCG i kompanije VHM Solutions. Dekan Građevinskog fakulteta prof. dr Marina Rakočević je na sastanku istakla važnost saradnje visokoobrazovnih ustanova i privrede u Crnoj Gori. U tom smislu je i dogovorena dalja saradnja, koja će se najviše odvijati u cilju realizacije stručnih praksi za studente osnovnih i master studija Građevinskog fakulteta. Studenti će imati priliku da stručne prakse obavljaju u VHM Solutions.

Kompanija VHM Solutions osmišljava i izvodi sistemska građevinska rješenja vrhunskog kvaliteta. Kombinujući sistemska rješenja koja imaju dugogodišnje garancije i koristeći adekvatne materijale, sa visokim standardima kvaliteta i energetske efikasnosti, kreira jedinstvene i prepoznatljive projekte.

Nadamo se uspješnoj saradnji.