U okviru Erasmus+ projekta SmartWB održana je online radionica

U okviru Erasmus+ projekta SmartWB održana je <span class="CyrLatIgnore">online</span> radionica

U okviru Erasmus+ projekta SmartWB, 29. novembra 2023. godine, održana je online radionica. Cilj radionice je prezentacija dosadašnjih rezultati projekta i sagledavanje glavnih izazova u realizaciji projekta.

Profesor De Pablos-Heredero je istakao važnost radionice, koja će se održati sredinom decembra u URJC-ovom kampusu u Madridu, na kojoj će učestvovati više od 30 učesnika iz različitih zemalja.

Rukovodilac SmartWB projekta, docent Građevinskog fakulteta UCG dr Marija Jevrić,  je istakla značaj modernizacije kurikuluma predmeta na univerzitetima Zapadnog Balkana, kao i značaj napora koji se ulažu da se sadržaj nastavnih planova i programa na tim univerzitetima uskladi sa nastavnim planovima i programima na univerzitetima zemalja Evropske Unije.

Više o radionici na linku: