Poziv studentima: Ulysseus virtuelni sajam mobilnosti 2024 – Prijavite se!

Pozivamo vas da nam se pridružite i registrujete za predstojeći Ulysseus virtuelni sajam mobilnosti, događaj osmišljen da predstavi mogućnosti za mobilnost unutar Ulysseus alijanse.

Kroz virtuelni sajam mobilnosti, želimo pružiti studentima uvid u ponudu semestralnih razmjena unutar Alijanse, te im omogućiti pravovremene i sveobuhvatne informacije od strane svih 7 partnerskih univerziteta. Studenti će takođe imati priliku i da postave pitanja vezana za Ulysseus i ponudu konkretnog univerziteta, i/ili pitanja koja su od značaja za njihovu potencijalnu mobilnost.

Virtuelni sajam mobilnosti će okupiti studente svih Ulysseus partnerskih univerziteta.

Sajam predstavlja ključni korak i izvor inspiracije za one koji razmišljaju o semestralnoj razmjeni na nekom od univerziteta unutar Alijanse pružajući im temelj za donošenje informisane odluke.

Za događaj mogu da se prijave studenti osnovnih i master studija.

više na linku: