Oglas za prijem demonstratora

Građevinski fakultet oglašava interni oglas za prijem demonstratora, u studijskoj 2022/23. godinu, u trajanju od najviše tri mjeseca po semestru sa opterećenjem od 4 sata sedmično, za sledeće oblasti:

Čelične, spregnute i drvene konstrukcije  i Građevinska mehanika i teorija  konstrukcija -1 izvršilac,

Građevinski materijali i Geotehnika -1 izvršilac.

Uslov koji kandidati za demonstratora treba da ispunjavaju je da su studenti akademskih master ili doktorskih studija na Univerzitetu Crne Gore, a da  nijesu u radnom odnosu u statusu saradnika u nastavi na Univerzitetu Crne Gore.

Kandidati uz prijavu dostavljaju:

• Curriculum vitae (CV);
  • Dokaz o statusu studenta
  • Dokaz o prosječnoj ocjeni ostvarenoj na prethodnim nivoima studija.

Dokaze o ispunjenosti uslova dostaviti u formi originala ili ovjerene kopije.

Napomena: Odabir kandidata vrše se na konkurentskoj osnovi, prema ostvarenom srednjem uspjehu na prethodnim nivoima studija.

Rok za prijavljivanje kandidata je 2 (dva) dana od dana oglašavanja na sajtu Građevinskog fakulteta, odnosno do 12. 10. 2022. godine, do 12 časova.

Prijave se dostavljaju na adresu:

Univerzitet Crne Gore, Građevinski fakultet

Bulevar Džordža Vašingtona bb, Podgorica

Neblagovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.