Neophodni uslov za polaganje prvog kolokvijuma

PRIJE NEGO ŠTO POČNETE REŠAVANJE TESTA "PRVI KOLOKVIJUM", NEOPHODNO JE DA SE U PONEDELJAK 27.04.2020. ULOGUJETE NA ZOOM KONFERENCIJU ZA KOJU ĆE VAM POZIV BITI DOSTAVLJEN U  9:45.  AKO ZAKASNITE,  ZA REŠAVANJE TESTA ĆETE IMATI MANJE VREMENA!

MORATE SE TAKOĐE ULOGOVATI NA MOODLE APLIKACIJU, NA ADRESU  https://dl.ucg.ac.me/course/view.php?id=528   ODAKLE MOŽETE PRISTUPITI TESTU ZA PRVI KOLOKVIJUM.

Prvi kolokvijum se polaže putem testa koji se sastoji od 20-ak pitanja. Neka od pitanja zahtijevaju da se u prostoru ispod pitanja napiše odgovor, a na nekim pitanjima treba izabrati samo jedan odgovor. Kod nekih pitanja sa izborom, treba izabrati jedan ili više odgovora, a što je jasno naznačeno u samom pitanju.

Studenti imaju na raspolaganju sat vremena da predaju test. Studenti koji ne budu polagali prvi kolokvijum, ili ga ne polože, moći će da rade popravni kolokvijum u terminu koji će naknadno biti zakazan.

Kolokvijum će biti dostupan za rešavanje u ponedeljak 27.aprila  u 10 sati i biće otvoren samo 1 sat vremena.

Srećno!