POLAGANJE DRUGOG KOLOKVIJUMA

DRUGI KOLOKVIJUM će se održati 15. maja u 10 sati.

Polaganje kolokvijuma će biti organizovano na isti način kao i polaganje prvog kolokvijuma, preko Moodle platforme. Osim toga, neophodno je da se 15.05.2020. ulogujete na Zoom konferenciju za koju će vam poziv biti dostavljen u 9:30.

Obavezna je identifikacija studenata koji polazu drugi kolokvijum i to tako sto ce odgovoriti na pitanje u posebnom testu za identifikaciju. Ovaj dio (posebni test za identifikaciju) ce biti dostupan na istoj platformi 15.05.2020. godine u 9:40.

Za rješavanje drugog kolokvijuma koji će biti dostupan tačno u 10 sati, studenti imaju na raspolaganju sat vremena.

Studenti koji ne budu polagali drugi kolokvijum, ili ga ne polože, moći će da rade popravni kolokvijum u terminu koji će naknadno biti zakazan.