TERMINI DRUGOG I POPRAVNIH KOLOKVIJUMA

Drugi kolokvijum održaće se prema Informaciji i planu rada u utorak, 15.05.2018. godine u sali  101. Nije dozvoljena literatura.

Sa studentima i prodekanom za nastavu su dogovoreni termini za polaganje popravnih kolokvijuma:

• Prvi popravni kolokvijum održaće se u srijedu, 23.05.2018. godine u sali  101.
  • Drugi popravni kolokvijum održaće se u utorak, 29.05.2018. godine  u sali 101.

Studenti mogu polagati jedan ili oba kolokvijuma. Za polaganje kolokvijuma i sticanje poena za konačnu ocjenu po ovom kriterijumu, potrebno je osvojiti najmanje 50% predviđenog broja bodova na kolokvijumu.

Ukoliko student izađe na popravni kolokvijum, u konačan broj bodova na ispitu računaju se bodovi koje je osvojio na popravnom kolokvijumu.

PODJELA STUDENATA NA GRUPE I TAČNA SATNICA POLAGANJA BIĆE OBJAVLJENA NAKNADNO.

Neophodno je da studenti sa sobom ponesu studentsku legitimaciju.