Predavanja tokom perioda obustave nastave

U skladu sa naredbom Vlade Crne Gore i preporukama Univerziteta Crne Gore (https://www.ucg.ac.me/objava/blog/10/objava/65505-univerzitet-crne-gore-upucuje-nastavno-osoblje-na-moguce-nacine-odrzavanja-nastave-onlajn), za ovaj predmet su u rubrici Dokumenti postavljena pripremljena predavanja.

Studenti treba da uz pomoć predavanja i druge dostupne literature nauce sve teme predviđene za prvi kolokvijum i urade djelove zadatka koji su dobili. Za dodatne konsultacije u vezi predavanja mogu se obratiti na moju mejl adresu, a na adresu koleginice Beljkaš u vezi zadatka.

Takođe je potrebno da prouče i materijal za drugi kolokvijum, kako bi se isti obrađivao na predavanjima, nakon prekida obustave nastave i kako bi bili spremni da nastave rad na elaboratu.

Preostali dio predavanja će biti objavljen naknadno.

Termini kolokvijuma će naknadno biti utvrđeni, u zavisnosti od razvoja situacije.