Online popravni kolokvijum

Popravni kolokvijum iz predmeta Porodično pravo održaće se online 01.12.2020. godine u 9.00h u formi elektronskog testa, koji će biti dostupan studentima na moodle platformi u okviru stranice Predmeta.

Online test sadrži 10 pitanja i traje 10 minuta. Nisu ista pitanja svima. U pitanju treba čekirati jedan ili više tačnih odgovora. Pitanje je odgovoreno ako su čekirani tačni odgovori (jedan ili više).

Studenti imaju mogućnost provjere tačnosti odgovora u slučaju da test predaju prije isteka vremena predviđenog za njegovu izradu. Tačan odgovor na bilo koje od pitanja vrednuje se 4 poena.

Test se automatski predaje protekom roka od 10 minuta.

Studenti su dužni da slijede uputstva IT službe za online pristupanje provjerama znanja (dostupna na sajtu) i da preduzmu aktivnosti u cilju neometanog sprovođenja provjere znanja (da registruju svoj distance learning nalog,  pristupe moodle platformi, obezbijede internet konekciju i sl.).