Upravno pravo - predavanja

Termini i načini održavanja predavanja u ljetnjem semestru 2021. godine

Posljednjih godinu dana, zbog vanrednih okolnosti na globalnom nivou, funkcionišemo po posebnim protokolima, kada su u pitanju predavanja, komunikacija i provjere znanja.

U tom smislu, ovdje “repostujem” link sa korisnim tehničkim informacijama, originalno postavljen još 27. marta 2020. godine, uoči nastupanja vanrednih okolnosti, koje traju i danas:

Informacije o načinu održavanja predavanja i nastavnog procesa u svijetlu novonastale, vanredne situacije u obrazovnom sistemu

U nastavku su informacije i elektronske pozivnice za pristup predavanjima iz Upravnog prava, Prekršajnog prava i Prava konkurencije za ljetnji semestar 2021.

Predavanje iz predmeta Upravno pravo, Druga godina Osnovnih studija Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore

Svake sedmice u petak, 11h, od 26. febuara do 28 maja , 2021, do daljnjeg 14 video konferencija.

POZIVNICA ZA ZOOM PREDAVANJA IZ PREDMETA UPRAVNO PRAVO:

Passcode: BJL0Ek

Kao i uvijek, opširnije o svemu na: www.drazencerovic.me