Glas IV - predavanja i vježbe

Početna sedmica online nastave planirana je za uspostavljanje kontakta sa studentima, za dogovor o terminima za predavanja i vježbe, i s uputstvima za rad na već započetim zadacima.

U protekloj nedjelji online nastave (viber, messanger, mail) predavanja i vježbe održani su u dogovorenim terminima (grupno i indivudualno) uz prisustvo svih studenata.

Svim studentima proslijeđeni su video zapisi vokalnih vježbi i osnovnih pojmova iz teorije muzike, a takođe i audio i video materijali (matrice/karaoke, instrumentali) za songove koje pjevaju u odgovarajućim tonalitetima, ponaosob za svakog studenta.

Snimljene numere (glas uz instrumentalnu pratnju) studenti će slati putem audio zapisa (viber, messanger).