Priprema za kolokvijum, termin održavanja prvog kolokvijuma i produženje roka za predaju domaćih zadataka

U skladu sa Informacijom i planom rada, danas, 16.11.2022. godine sa početkom u 14 sati u sali 101 je predviđeno održavanje pripreme za kolokvijum. Očekuje se da studenti dođu pripremljeni na prezentaciju, sa poznavanjem materije koja je obuhvaćena temama za prvi kolokvijum.

U skladu sa Informacijom i planom rada za 2022/23 studijsku godinu,  prvi kolokvijum je planiran za narednu sedmicu (od 21. do 24. novembra). Moj predlog je da to bude 24. novembra u sali 101 sa početkom u 14 sati. Studenti se mogu javiti, ukoliko žele da se dogovorimo za neki  drugi termin sljedeće nedjelje.

Produzava se rok za predaju prva tri domaca zadatka do 23.11.2022. godine do 20 sati (mejlom). Naknadnog produzenja roka nece biti. Podsjecam studente da svaki tacno urađen i na vrijeme predat domaci zadatak nosi po 3 boda (koji se ne mogu popravljati niti nadoknadjivati).