Kolokvijum

Kolokvijum iz predmeta Parlamentarizam i parlamentarno pravo biće održan 4. maja u 10h, a popravni kolokvijum – 11. maja u 10h na sljedeći način:
Studenti treba da se prijave na mail predmetnog nastavnika, petarst@ucg.ac.me ili pekos@t-com.me do 4. maja u 9h, tako što će u mailu navesti ime, prezime i broj indeksa.
Na kolokvijumu će biti dva esejska pitanja iz prvog dijela knjige - do str. 103 (kao što piše u informacionoj listi) koje će dobiti  mailom 4. maja u 10h neposredno prije kolokvijuma (odnosno 11. maja u 10h, ko bude radio popravni kolokvijum), a odgovore studenti treba da pošalju na mail predmetnog nastavnika u narednih sat i 20 minuta. Maksimalan broj poena koji student može dobiti na kolokvijumu je 40, kao što je i predviđeno ECTS katalogom.

Predavanje i konsultacije održaće se u ponedjeljak 27. aprila u 10h online putem zoom aplikacije.

Link za pristup biće dostavljen naknadno.