Online radionica za ekonomske operatore i druge predstavnike interesnih grupa

Pomorski fakultet Kotor Univerziteta Crne Gore zajedno sa Upravom prihoda i carina Crne Gore učestvuje u realizaciji onlajn radionica za ekonomske operatore i druge predstavnike interesnih grupa 18. i 22. Novembra 2022. godine u periodu od 10:00h do 12:00h. Onlajn obuke održaće se sa ciljem informisanja ekonomskih operatera o e-carinskim procedurama i carinskim kontrolama prevoza nesmetanu razmjenu između Italije, Albanije i Crne Gore.

Učešće na radionicama je besplatno, svi zainteresovani učesnici mogu izvršiti registraciju putem linka koji se nalazi na letku najkasnije do 17. novembra 2022. godine.

Obuke će se održavati na engleskom, italijanskom, albanskom i crnogorskom jeziku. Odabir željenog jezika vršiće se prilikom pristupa platformi na dan obuka, 18. i 22. novembra 2022.

Pomorski fakultet Kotor poziva sve zainteresovane da učestvuju na radionicama i na taj način pruže podršku pri realizaciji navedenih aktivnosti.

Više informacija o onlajn obukama možete se naći u letku.