Informacija o domaćem zadatku

Poštovane koleginice i kolege,

Kao podsjetnik na informaciju koju ste dobili na prvom predavanju, svoj CV u Europass formatu za potrebe mobilnosti treba da predate naredne sedmice (zaključno sa petkom, 23.10. u 20 časova). Radovi nakon toga se ne prihvataju. Uputstva za pisanje CV-ja su obrađena na času predavanja, a dostupna su i u fajlu na stranici predmeta na platformi Moodle. Radovi se predaju tako što svoj fajl u Wordu uploadujete preko pomenute stranice. Idite na “Lecture 4” gdje ćete naći opciju “Domaći zadatak 1: CV”. Kada kliknete imaćete mogućnost da (samo za sebe) uploadujete fajl. Svi studenti su bili u obavezi da imaju otvoren svoj Moodle nalog još početkom semestra.

Više informacija o svim domaćim zadacima i predispitnim obavezama studenata nalaze se u materijalima sa prvog predavanja.

dr Petar Božović