Sastanak na Univerzitetu u Ljubljani povodom realizacije MEP&M projekta

U okviru Erasmus + projekta pod nazivom “Development of Regional Joint Master Program in Maritime Environmental Protection and Management (MEP&M)”, 06. oktobra 2021. godine održan je bilateralni sastanak na Univerzitetu u Ljubljani na kojem su prisustvovali članovi radnog tima sa Univerziteta Crne Gore.

Tokom posjete, kolege sa Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Ljubljani su održale prezentaciju o distance learning opremi koju koristi nastavno, administrativno osoblje i studenti na univerzitetskim jedinicama, kao što su ukazali i na prednosti kolaborativnih platformi koje se intenzivno koriste od pojave COVID-19 pandemije.

Sastanak je organizovan u cilju pripreme specifikacije za nabavku opreme na partnerskim univerzitetima u Crnoj Gori i Albaniji.