Vožnja kajacima nabavljenim preko NAUTICA CBC projekta kao vid praktične nastave iz predmeta Fizičko vaspitanje I

U sriijedu, 18. maja 2022. godine predmetni nastavnik doc. dr Danilo Bojanić i saradnik mr Pavle Malović u okviru predmeta Fizičko vaspitanje I nastavili su sa realizacijom praktične nastave na Pomorskom fakultetu Kotor. Nastavnici su sa studentima sva tri studijska programa Nautika i pomorski saobraćaj, Pomorska elektrotehnika i Brodomašinstvo realizovali praktičnu nastavu u vidu vožnje kajaka zalivom, nakon čega studenti nijesu krili zadovoljstvo.

Kajaci su nabavljeni u okviru Nautica CBC projekta, sufinansiranog sredstvima ERDF i IPA II fondova Evropske unije, prvenstveno će biti dostupni nautičkim turistima sa svrhom unaprijeđenja nautičke ponude Kotora, ali i studentima Pomorskog fakulteta Kotor u okviru praktičnog dijela nastave.