Jovana Marojević

dr Jovana Marojević

saradnik u nastavi dr | Filozofski fakultet

Jovana Marojević, rođena je 23. 05. 1985. godine u Nikšiću, gdje je završila i osnovnu i srednju školu. Osnovne akademske studije na Studijskom programu za pedagogiju upisala je studijske 2004/2005. godine na Filozofskom fakultetu u Nikšiću. Završila ih je u redovnom roku, 2007. godine, stičući tako kvalifikaciju Stepen Bachelor (BA), sa prosječnom ocjenom “A” (9.74). Studijske 2007/2008 godine upisuje postdiplomske specijalističke akademske studije, koje nakon godinu dana završava sa srednjom ocjenom...

Nastava

Jedinica Program Tip Sem. Predmet P x GP V x GV L x GL

Izabrane publikacije

Godina Kategorija Autori Naslov Izvor
2020SCI, SCIE, SSCI, A&HCI
Jovana Marojević, Katarina Todorović, Saša Milić"Pedagogija slušanja" vs. "pedagogija slušanja odgojitelja": etnografsko istraživanje o autonomiji djeteta u vrtićima u Crnoj GoriDruštvena istraživanja : časopis za opća društvena pitanja
2016SCI, SCIE, SSCI, A&HCI
Jovana Marojević, Saša MilićHabermas and Freire in a Dialogue: Pedagogical reading of HabermasCroatian Journal of Education/Hrvatski časopis za odgoj i obrazovanje

Obavjestenja iz nastave

Predškolsko vaspitanje (2017)-Savremeni predškolski sistemi