Održano predavanje na  Univerzitetu  Côte d'Azur u Nici u okviru Erasmus+ programa mobilnosti

Održano predavanje na  Univerzitetu  Côte d

U okviru Erasmus + studijske posjete Univerzitetu Côte d'Azur u Nici, prof. dr Marina Rakočević je održala predavanje studentima master i doktorskih studija Politehničke škole inženjera Univerziteta u Nici (Polytech Nice Sophia, University Côte d'Azur). Predavanje na temu “Bending analysis of simply supported laminated composite plates” održano je u Arheološkom muzeju u Nici u okviru univerzitetske manifestacije Dani muzeja.

Tokom studijskog boravka na Univerzitetu u Nici profesori Građevinskog fakulteta prof. dr Marina Rakočević i doc. dr Jelena Pejović razmjenili su iskustva sa francuskim kolegama u oblastima nastave i naučnoistraživačkog rada, i razgovarali o mogućnostima buduće saradnje.