Međunarodna saradanja - Erasmus+ gostujući profesor sa Aveiro Univerziteta iz Portugalije

U sklopu Erasmus+ programa međunarodne mobilnosti, na Građevinskom fakultetu Univerziteta Crne Gore, u periodu 10-14. juna 2019. god, boravi gostujući profesor sa Univerziteta u Aveiru, iz Portugalije, prof.dr Paulo Cachim. Uspješna saradnja našeg fakulteta sa Odsjekom za građevinarstvo Univerziteta u Aveiru traje već duže vrijeme, otkako nas je prof. Cachim posjetio prvi put, 2014. godine. Velika nam je čast da i četvrti put ugostimo prof. Cachima, te da, na obostrano zadovoljstvo, nastavimo kontinuiranu razmjenu iskustava dva fakulteta/univerziteta.

Prof. Cachim je 10. juna 2019. god. studentima i nastavnicima Građevinskog fakulteta predstavio svoj univerzitet. U narednim danima je održao niz stručnih predavanja, u skladu sa pravilima Erasmus+ programa mobilnosti.