Izmjena termina nastave i prelaz na online nastavu

Vježbe iz ovog predmeta će se do daljnjeg održavati online u sljedećim terminima:

• srijedom od 10 do 12 (nakon predavanja koja se održavaju od 8 do 10)
  • petkom od 10 do 12 (nakon predavanja koja se održavaju od 8 do 10)

Na zahtjev studenata pomjeren je termin za prvi kolokvijum i određen termin 25.11.2020 sa početkom u 8 sati (u zavisnosti od epidemioloških uslova).

Takođe je definisan i novi termin za pripremu za prvi kolokvijum , 18.11.2020. godine  sa početkom u 8:15 online.

Izmijenjeni plan realizacije preostalih predavanja, vježbi, testova, zadataka i kolokvijuma je u prilogu.

Definisani su rokovi za predaju domaćih zadataka (predaja mejlom na adresu nastavnika snezanar@ucg.ac.me), kako slijedi:

• prvi zadatak zaključno sa 6. novembrom do 18 sati
  • drugi zadatak zaključno sa 11. novembrom do 18 sati
  • treći, četvrti i peti zadatak zaključno sa 20. novembrom do 18 sati.

Ukoliko su studenti već elektronski predali zadatke asistentu treba da ih proslijede i na adresu nastavnika, a ako su ih već predali odštampane asistentu, nije potrebno ponovo da ih predaju.

Peti zadatak možete preuzeti iz priloga ovog obavještenja.

STUDENTI KOJI JOŠ UVIJEK NIJESU PREUZELI ZADATKE ZA DOMAĆI RAD, MOGU TO URADITI SA LINKA https://dl.ucg.ac.me/course/view.php?id=2307

UPUTSTVO ZA PREDAJU URAĐENOG ZADATKA JE U PRILOGU

Uskoro ćemo preći na korišćenje Moodle platforme gdje će biti objavljivani materijali i zadaci, odakle će studenti moći da ih preuzmu. POTREBNO JE DA SVI STUDENTI OSTVARE PRISTUP OVOJ PLATFORMI PREKO SVOJIH UCG.AC.ME NALOGA!