Dekanka Fakulteta dramskih umjetnosti maturantima: Budite to što želite – studirajte ono što volite!

ImageDragi maturanti,

Treba da donesete važnu odluku, od koje zavisi čime će biti ispunjeni dani i godine koje su pred vama i zato je bitno da izaberete ono što vas istinski zanima, raduje, ispunjava. Ukoliko u sebi prepoznajete potrebu za dramskim, filmskim ili medijskim stvaralaštvom, želite da razvijete svoj talenat i steknete odlično umjetničko obrazovanje, onda vaš izbor treba da bude Fakultet dramskih umjetnosti.

Na studijama vas očekuju svakodnevni kreativni izazovi, prožimanje teorije i prakse, rad u malim grupama, saradnja među studentima sa različitih studijskih programa, umjetnički projekti i izvrstan nastavni kadar, koji posvećeno prati, usmjerava i podržava studente.

Naši diplomirani studenti danas su priznati glumci, reditelji, producenti, dramaturzi, menadžeri u kulturi, medijski profesionalci. To su ostvareni, uspješni, zadovoljni ljudi, koji se bave poslom koji vole. Ukoliko i vi razmišljate o takvoj budućnosti – dobrodošli ste na FDU Cetinje.

Budi to što želiš – studiraj ono što voliš!

Dekan, prof. Sanja Garić

Korisni linkovi:

- Linkovi za informacije o upisu na Univerzitet Crne Gore

- Kampanja o upisu na Fakultet dramskih umjetnosti: Iz ugla studenata o prijemnom ispitu

Medijske objave: