Materijal vježbanja - 19.03.2020 08:16

Obavještavaju se studenti da zbog novonastale situacije, a prema preporukama IZJZ, nacionalnog koordinacionog tima za zarazne bolesti, uprave Građevinskog fakulteta i Univerziteta Crne Gore, nastava se mora nastaviti online. Shodno tome studenti u narednom periodu će iz predmeta Betonski mostovi dobijati nastavni materijal potreban za samostalan na izradi elaborata ovim putem. U vježbanjima za 19.03. nalazi se nastavk analize opterećenja (vjetar, temperatura, zemljotres) za ranije započeti primjer. Sve tabele i slike potrebne za rješavanje sopstvenih godišnjih zadataka, studenti su dobili na prethodnom času 12.03. Naredni set vježbanja (u slučaju nepromijenjene situacije) studenti mogu očekivati za 15 dana.

Srdačno

Iz kuće :)