Osnovne informacije o predmetu i načinu rada na predmetu FM- 27.09.2021 14:50

Postovane kolege,

U skladu sa preporukama IZJ i Rektorata UCG nastavu organizujemo kombinovanom metodom. To znači obaveznu organizaciju predavanja on-line, sa stalnim ili povremenim dolascima studenata u malim grupama, radi obavljanja vježbi, konsultacija i provjere znanja.

Prilikom izvođenja on-line nastave, neophodno je da se pridržavamo datog rasporeda časova, kako bi studenti mogli sve obaveze da isprate na kvalitetan način.

Prisustvo on-line predavanjima i vježbama je obavezno, o čemu se vodi evidencija!

S obzirom na to da će se prve radne sedmice u studisjkoj 2021-2022. godini obavljati upis studenata u II, III i IV godinu studija, on-line predavanja će početi od druge sedmice (5.10.2021. godin u 8h). Link za predavanj biće blagovremeno postavljen na ovu stranicu.

Osnovne informacije o predmetu nalaze su u fajlu ispod ove informacije.

Želim vam uspješan rad na ovom predmetu!

Predmetni nastavnik