U PONEDELJAK, 29.10. UMJESTO PREDAVANJA U 13.15,TREBA DOCI NA MEDJ.FORUM STUDENATA U 10.30H - 25.10.2018 10:46

Obavjestavaju se studenti IV godine, da umjesto redovnog termina predavaja na predmetu PRIVREDNI RAZVOJ od 13.15, u ponedeljak, 29. oktobra, treba doci  ranije, u 10.30 u istu salu , Salu Mediteran, kako i se prisustvovalo MEDJUNARODNOM FORUMU STUDENATA EKONOMSKOG FAKULTETA. Bice vodjena redovna evidencija prisustva.

Međunarodni forum studenata ekonomskih fakulteta biti održan u ponedeljak i utorak 29. i 30. oktobra od 10:30h do 13:30h u sali Mediteran na Ekonomskom fakultetu. Prvog dana foruma panelisti će biti predstavnici Ministarstva sporta, Ministarstva ekonomije, Privredne komore Crne Gore i Glavnog grada Podgorice, koji će govoriti o njihovom uticaju na zapošljavanje mladih, pomoći institucija mladim preduzetnicima, podsticanju start up biznisa eđu studentskom populacijom i na koji način konkretno institucije pomažu mladim ljudima koji traže zaposlenje ili imaju ideje za sopstveni biznis.