E - Vjezbe PA

Postovane kolege,

Slijedeci uputstva Vlade CG, našeg Univerziteta, Koordinacionog tijela za zarazne bolesti i Instituta za javno zdrave, obavezni smo da, do daljnjeg, nastavu izvodimo elektronski.

Izvinjavamo se sto informacije nisu postavljene ranije, ali smo trazili najbolji nacin da fajlove učinimo dostupnim. Neophodno je uraditi date zadatke i to:

• u okviru fajla Primjeri i rijeseni zadaci, uraditi izabrane zadatke oznacene zutom bojom.
  • u okviru fajla Zadatak prinos i mjere rizika uraditi sve zadate primjere.
  • Izradu zadataka poslati na mail ana.mugosa@ucg.ac.me do 29.marta u 12h.
  • Ovi primjeri, kao i ostali materijali u e-formi se nalaze u materijalima na sajtu, koji su postavljeni na pocetku semestra.

Kako ovakav način predavanja ne može u potpunosti da zamijeni klasični način predavanja i interakciju, molimo vas da  pročitate dio knjige na koji se predavanje odnosi, tj oblast prikaz efikasnih portoflija i tehnike izrade granice efikasnosti (str. 47-57 udzbenik Portfolio analiza, prof dr. Sasa Popovic)

Tokom sledece nedelje bicete informisani o pristupu snimljenim predavanjima i vjezbama (audio zapis).

Molimo vas da nam do ponedeljka 23. marta, zbog formiranja kontakt liste, posaljete mail sa vasim imenom i prezimenom, brojem indeksa i mail adresom na ana.mugosa@ucg.ac.me

Želimo Vam puno uspjeha u radu, strpljenja i odgovornosti prema nastaloj situaciji.

Prof. Sasa Popovic

saradnik Ana Mugosa