O uticaju i posljedicama COVID-a 19 na još jednoj Bank&Business konferenciji

Na Ekonomskom fakultetu održana Bank&Business konferencija, koja je sada već tradicionalni projekat Saveza studenata i Vijeća studenata Ekonomskog fakulteta.

Tema ovogodišnje konferencije bila je "Izazovi i prijetnje sa kojima se suočava privredni i bankarski sistem Crne Gore".  Panelisti su bili: docent dr Jovan Đurašković, profesor na Ekonomskom fakultetu, Damir Ivaštinović, izvršni direktor za rizike (CRO/CFO) u Erste banci i Ana Golubović, izvršna direktorica za poslove s pravnim licima i finansijska tržišta Hipotekarne banke.

Imali smo priliku da iz ugla ljudi sa izuzetnim iskustvom iza sebe, čujemo kako oni vide uticaj i posledice pandemije COVID-19, kako na bankarski sektor, tako i na cjelokupnu privredu Crne Gore, kao i kolika je podrška bankarskog sektora privredi.

Studenti, profesori, kao i šira javnost su mogli da prate konferenciju online, putem live stream-a.

Ukoliko niste bili u prilici da pratite konferenciju live, to možete učiniti putem sledećeg linka: