Preliminarne rang liste i rezultati prijemnog ispita za upis na Master studije u studijskoj 2021-22. godini

U okviru preliminiranih rang lista, objavljeni su i rezultati prijemnog ispita za upis na Master studije u studijskoj 2021-22. godini.

Rangiranje kandidata je izvršeno u skladu sa članom 12 Pravila studiranja na master studijama. Studenti koji su ostvarili manje od 20 poena na prijemnom ispitu nisu položili prijemni ispit, ni stekli pravo da budu rangirani za upis na master studije. Zainteresovani kandidati mogu dobiti sve relevantne informacije i pojašnjenja u vezi sa postupkom rangiranja dana 05.10.2021. godine, od 9-11 sati, kancelarija 014.

Nakon isteka roka za prigovore, biće objavljena konačna rang lista zajedno sa informacijama o upisu.