Javna debata “Solidarnost proširenja: između političke i ekonomske konvergencije i solidarnosti”

Poštovane koleginice i kolege,

Obavještavamo vas da će na Ekonomskom fakultetu u srijedu, 3. novembra 2021. godine u 11h biti održana Javna debata na temu Solidarnost proširenja: između političke i ekonomske konvergencije i solidarnostina kojoj će učestvovati NJ.E. ambasadorka Evropske unije u Crnoj Gori Oana Kristina Popa. Osim ambasadorke Popa, učesnici debate su:

Prof. dr Nikola Milović, dekan Ekonomskog fakulteta ,

Jakov Milatović, ministar Ekonomskog razvoja u Vladi Crne Gore ,

Andrea Sabatini, finansijski menadžer u TEPSA ,

Prof. dr Danijela Jaćimović, moderator .

Tema debate inspirisana je poglavljem o Crnoj Gori čiji su autori dekan Milović i profesorica Jaćimović, objavljenom u trećem izdanju monografije “Budućnost Evrope” prestižnog izdavača Springer.

Broj mjesta je ograničen u skladu sa važećim epidemiološkim mjerama.