Predavanje dr Dritana Abazovića u okviru manifestacije The Right Start na Ekonomskom fakultetu

Poštovane koleginice i kolege,

Pozivamo vas na predavanje na temu “Uticaj vladavine prava na ekonomski razvoj država u tranziciji – izazovi i perspektive Crne Gore” koje će na Ekonomskom fakultetu održati potpredsjednik Vlade Crne Gore dr Dritan Abazović. Predavanje je zakazano za  četvrtak, 24. februar, u 11h u sali Mediteran.

Manfestacija “The Right Start” koja je otvorena juče na Ekonomskom fakultetu već je postala tradicionalni način obilježavanja početka nastave u ljetnjem semestru serijom gostujućih predavanja istaknutih stručnjaka iz različitih oblasti.

Zainteresovane studente Ekonomskog fakulteta pozivamo da prijave svoje prisustvo na e-mail adresu magdalena@ucg.ac.me, najkasnije do srijede 23. februara u 12h, zbog ograničenog broja mjesta u skladu sa važećim epidemiološkim mjerama.

Dobro došli!