Predavanje direktora Crnogorskog Telekoma studentima Ekonomskog fakulteta

Poštovane koleginice i kolege,

Pozivamo vas na predavanje na temu “Život nakon fakulteta – iskustvo internacionalne karijerekoje će na Ekonomskom fakultetu održati izvršni direktor Crnogorskog Telekoma g-din Stjepan Udovičić. Predavanje je zakazano za  četvrtak, 3. marta, u 10h u sali Mediteran.

Ovogodišnja manfestacija “The Right Start” koja je prošle sedmice otvorena na Ekonomskom fakultetu već je postala tradicionalni način obilježavanja početka nastave u ljetnjem semestru serijom gostujućih predavanja istaknutih stručnjaka iz različitih oblasti.

Zainteresovane studente Ekonomskog fakulteta pozivamo da prijave svoje prisustvo na e-mail adresu magdalena@ucg.ac.me, zbog ograničenog broja mjesta u skladu sa važećim epidemiološkim mjerama.

Dobro došli!