Regionalno takmičenje za studente Unija Challenge: Dobre reference i vrijedne nagrade

Regionalno takmičenje za studente Unija Challenge: Dobre reference  i vrijedne nagrade

Regionalno takmičenja za studente Unija Challange podrazumijeva kreiranje rješenja u oblasti računovodstva, poslovnog savjetovanja i informacijskih tehnologija.

Učešćem na takmičenju stičete dobre reference, uspostavljate vrijedne lične i poslovne veze, a može predstavljati i dobru osnovu za uspješan početak karijere! Osim toga, takmičenje Unija Challenge najbolje zadatke nagrađuje sa 400, 600 i 1.000 eura, a pobjednik dobija čak 5.000 eura!

Zadaci predstavljaju zanimljiv izazov u kojem možete testirati postojeće znanje, nadograditi ga i steći nova iskustva. Cilj projekta je motivacija mladih ljude da zaplove talasima svoje kreativnosti i znanja, te steknu iskustvo, reference i ostvare plodnosne poslovne kontakte!

Projektne zadatke, rokove i ostale detalje možete pronaći ovdje: