Besplatni "digitalni računovođa" za studente Ekonomskog fakulteta

Studentima druge godine Ekonomskog fakulteta biće obezbijeđen besplatni korisnički nalog za korišćenje platforme Digitalni računovođa kako bi bili u prilici da lakše savladaju znanje iz predmeta Računovodstvo i steknu praktične vještine. Ova prilika za studente je proistekla iz Sporazuma o saradnji koji je potpisan između Ekonomskog fakulteta i kompanije Data design d.o.o.

Tokom potpisivanja Sporazuma između dekana prof. dr Mijata Jocovića i izvršnog direktora ove kompanije Branimira Bukilića, rečeno je da će saradnja imati pozitivan efekat i na nastavni proces na Ekonomskom fakultetu, s obzirom na to da će Data design ustupiti poslovno informacioni softver TiramISuERP za potrebe vježbi i predavanja, u skladu sa procjenom predavača na našem Fakultetu.

Dogovorena je i saradnja u organizaciji zajedničkih događaja – okruglih stolova, debata, obuka, seminara, kao i stručna praksa za studente Fakulteta u ovoj kompaniji.