Prvi Ekonomski seminar sjutra na Ekonomskom fakultetu

Uvažene koleginice i kolege,

Prvi Ekonomski seminar biće održan u srijedu 12.10. u 13.00h u Profesorskoj sali.

Prijavljena tema je: Dekompozicija stope rasta proizvodnje i ukupna faktorska produktivnost - metodi i empirijski rezultati. Predviđeno je da prof. dr Maja Baćović, kao vodeći autor, prezentuje rezultate istraživanja. Više detalja nalazi se u prilogu.

Pozivamo sve profesore i saradnike, kao i studente master i doktorskih studija da uzmu učešće na tematskim seminarima svake treće srijede u mjesecu u cilju promocije rezultata, povećanja kvaliteta i podsticanja naučnoistraživačkog rada na Ekonomskom fakultetu.

Drugi Ekonomski seminar biće održan u srijedu 16.11. u 13.00h. Kandidovanje učešća je otvoreno do 8. novembra. Prijave (naziv teme i abstract) se šalju e-mailom: jovandj@ucg.ac.me ; majab@ucg.ac.me.