Ekonomski fakultet predstavljen studentima Bečkog univerziteta za ekonomiju i biznis

U okviru manifestacije Go Global, koja je organizovana na Bečkom univerzitetu za ekonomiju i biznis, studentkinja Ekonomskog fakulteta iz Podgorice Ivana Vukićević predstavila je svojim  kolegama u Beču Crnu Goru, Univerzitet Crne Gore i Ekonomski fakultet.

Ivana se trenutno nalazi na Bečkom univerzitetu po programu studentske mobilnosti pa je tako u saradnji sa Centrom za međunarodnu saradnju Ekonomskog fakulteta u Podgorici bila u prilici da učestvuje u manifestaciji u organizaciji njihove Kancelarije za međunarodnu saradnju. Cilj manifestacije Go Global je upoznavanje studenata koji se nalaze na studijama u Beču sa svim univerzitetima iz inostranstva sa kojima taj univerzitet ima sporazum o saradnji.

Učešćem u ovoj manifestaciji Ekonomski fakultet podstiče dolaznu mobilnost i inspiriše strane studente da na Univerzitetu Crne Gore i Ekonomskom fakultetu u Podgorici steknu svoje međunarodno iskustvo.