Sedam demonstratora angažovano na Ekonomskom fakultetu

Sedmoro mladih ekonomista, koji su svoju diplomu stekli na Ekonomskom fakultetu Univerziteta Crne Gore, od danas postaju dio našeg tima kao demonstratori. Njihov zadatak će biti da, uz svoje mentore iz redova profesora, učestvuju u brojnim radnim procesima i doprinesu efikasnijem ispunjavanju radnih zadataka.

Na inicijativu Univerziteta Crne Gore, uslijedilo je objavljivanje Konkursa za demonstratore za koji je vladalo veliko interesovanje među bivšim studentima Ekonomskog fakulteta. Nakon završetka svih potrebnih procedura, na konkurentskoj osnovi je primljeno sedam demonstratora koji su ispunjavali tražene uslove za tromjesečno angažovanje na Fakultetu.

Čestitamo vam i dobro došli!

Povezane vijesti: https://www.ucg.ac.me/objava/blog/10/objava/151010-ucg-pokrenuo-program-pocetak-akademske-karijere-talentovanih-studenata-ucg-u-statusu-demonstratora