Plan vannastavnih aktivnosti tokom novembra na EF

Poštovane koleginice i kolege,

Pozivamo vas da uzmete učešće u brojnim vannastavnim aktivnostima koje smo pripremili za novembar! Imaćete mogućnost da, kroz brižljivo pripremljen predlog predavanja, obuka, okruglih stolova i drugih vrsta događaja namijenjenih vašem ličnom razvoju, odaberete sadržaj koji će unaprijediti znanje koje ste stekli na predavanjima.

Osim toga, u skladu sa ulogom koju Ekonomski fakultet ima za razvoj društveno-ekonomskog okruženja i podstičući njegovu otvorenost prema okruženju, nastojimo da budemo pokretači važnih ekonomskih pitanja i kroz organizovanje stručnih debata pružimo odgovore studentima i zainteresovanoj javnosti.

U nastavku se nalazi spisak planiranih aktivnosti za novembar 2022. godine.

Dobro došli!

5. novembar, NLP radionica, 10h sala Mediteran;

10. novembar - Dan nauke, 10h,  sala Mediteran;

14. novembar – Predavanje o neuromarketingu „Zavirite u mozak potrošača”, prof. dr Marija Jović;

14 - 18. novembar Nedjelja akademskog integriteta, u okviru koje će biti održan Dekanski sat, aktivnosti studenstkih organizacija kao i predavanje docent dr Ane Mugoše o akademskom integritetu;

16. novembar – Radionica u okviru Akademije mekih vještina, 12:30, Amfiteatar;

16. novembar – Ekonomski seminar, 13h Profesorska sala;

17. novembar – Radionica „Sistem kvaliteta i međunarodna akreditacija – iskustva Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Beogradu“, prof. dr Saša Ranđelović;

17. novembar – Ekomen tribina;

22. novembar – Okrugli sto na temu energetike;

25. novembar - Dani osiguranja, 10h sala Mediteran.