INA Crna Gora poziva studente Ekonomskog fakulteta da se prijave na program obavljanja stručne prakse

Stručna praksa u INI CRNA GORA vam nudi sticanje znanja i vještina u biznisu Maloprodaje.

Pravi si kandidat za obavljanje stručne prakse u INI CRNA GORA ako:

• Imaš želju za stručnim usavršavanjem u multinacionalnoj korporaciji
  • Na završnoj si godini osnovih studija ili na master studijama
  • Imaš srednji → napredni nivo znanja engleskog jezika
  • Želiš naučeno primjeniti u praksi

Zbog čega je praksa u INI CRNA GORA dobra prilika?

• Radićeš sa vrhunskim stručnjacima i kolegama od kojih možeš jako puno naučiti
  • Imaćeš mentora, iskusnog kolegu koji će te usmjeravati i podsticati
  • Učićeš kroz svakodnevne zadatke i usavršavati svoje vještine

Fleksibilni smo po pitanju radnog vremena i svjesni jednake važnosti sticanja formalnog i neformalnog znanja.

Rok za prijavu je 14.11. 2022. Prijave slati na ljudski.resursi@inacg.me

Lokacija: Upravne kancelarije, Ul. Oktoih 2, Podgorica

INA-CRNA GORA članica je INA Grupe i kompanija koja već više od 20 godina uspješno posluje na crnogorskom tržištu maloprodaje i veleprodaje naftnih derivata.

O INA Grupi

INA Grupa ima vodeću ulogu u naftnom poslovanju u Hrvatskoj, te značajnu ulogu u regiji u istraživanju i proizvodnji nafte i plina, preradi nafte, te distribuciji nafte i naftnih derivata. INA Grupu čini više zavisnih društava u potpunom ili djelimičnom vlasništvu INA, d.d. Sjedište Grupe nalazi se u Zagrebu, Hrvatska. U području istraživanja i proizvodnje nafte i plina, INA danas posluje, osim u Hrvatskoj, u Angoli i Egiptu. Prerada nafte odvija se u Ininim rafinerijama nafte; RN Rijeka i RN Sisak, dok se regionalna maloprodajna mreža sastoji od 500 maloprodajnih mjesta u Hrvatskoj i u susjednim zemljama. INA Grupa je članica MOL Grupe.