Akademija mekih vještina na Ekonomskom fakultetu - druga radionica za studente

“Putovanje heroja” tema je druge radionice za unapređenje mekih vještina koju organizujemo u okviru Akademije mekih vještina. Radionicu će voditi Ana Đurović, sertifikovani NLP  trener i vlasnik i izvršni direktor kompanije Brain Code d.o.o. Studenti će imati priliku da se upoznaju i da nauče kako da savladaju ključne meke vještine koje su im neophodne na putu do uspjeha. LinkedIn je sproveo Global Talent Trends istraživanje po kojem 92% HR menadžera kompanija navodi da u postupku selekcije kandidata za posao jednako vrednuju meke vještine i vještine koje su kandidati stekli formalnim obrazovanjem.

Predavanje će se održati u srijedu, 16. novembra sa početkom u 12:00 časova u amfiteatru Montenegro. Kako biste obezbjedili svoje mesto na ovom predavanju, neophodno je da popunite prijavni formular.

Soft skills get little respect, but they will make or break your career.”