Postavite pitanje za Dekanski sat 17. novembra

Poštovane koleginice i kolege,

Pozivamo vas da prisustvujete Dekanskom satu u četvrtak 17. novembra u 10:00h u amfiteatru Montenegro, koji organizujemo u okviru Nedelje akademskog integriteta.

Ukoliko želite da postavite pitanje na koje će biti odgovoreno tokom Dekanskog sata, to možete uraditi OVDJE.

Sa studentima će o nastavnom procesu koji se odvija na Fakultetu i mogućnostima za njegovo unapređenje razgovarati:

Prof. dr Mijat Jocović, dekan

Docent dr Zdenka Dragašević, prodekan za nastavu

Docent dr Tamara Backović, prodekan za međunarodnu saradnju

Docent dr Jovan Đurašković, prodekan za naučnoistraživački rad.

Nedjelja akademskog integriteta se održava od 14. do 18. novembra na Ekonomskom fakultetu u cilju podizanja svijesti studentske populacije o njegovom značaju. Studenti će biti upoznati sa načelima akademskog integriteta kao etičkog kodeksa u skladu sa kojim je potrebno da se ponašaju pripadnici akademske zajednice.

Dobro došli!