Centar za biznis organizuje radionicu komunikacionih vještina za zainteresovane studente Ekonomskog fakulteta

Centar za biznis Ekonomskog fakulteta organizuje radionicu komunikacionih vještinana na temu "Asertivna komunikacija i njen značaj u biznisu" namijenjenu svi zainteresovanim studentima našeg fakulteta.

Radionicu će voditi profesorica psihologije mr Stela Burzanović.

Izražavanje osjećanja i misli je često izazov u različitim međuljudskim odnosima. Vještine asertivne komunikacije nam pomažu da na pravilan način izrazimo svoje mišljenje i stavove. Ovladavanje vještinama asertivne komunikacije je od ključnog značaja za povećanje samopouzdanja i smanjenje stresa u komunikaciji, naročito u konfliktnim situacijama.

Ukoliko želite da steknete važnu vještinu i naučite kako da se prilikom građenja svoje karijere u biznisu zauzmete za sebe i svoja prava i potrebe, vodeći pritom računa i o drugim ljudima, prijavite se za radionicu ovdje.

Dobro došli!