Jelena Popović pobjednica nagradnog konkursa: Kreni u avanturu znanja!

Finalni krug takmičenja nagradnog konkursa „Kreni u avanturu znanja“ održan je juče na Ekonomskom fakultetu Univerziteta Crne Gore kada je deset najuspješnijih studenata iz prvog kruga dobilo priliku da predstave svoje radove na temu “Analiza tržišta novih automobila u Crnoj Gori i tržišne pozicije brenda Renault u odnosu na konkurenciju”.

Pred mješovitom komisijom koju su činili predstavnici Fakulteta i kompanije Alliance Crna Gora, kandidati su prezentovali svoje radove i odgovarali na postavljena pitanja. Rad Jelene Popović, studentkinje osnovnih studija Ekonomije dobio je najviše bodova, drugorangiran je bio rad Mare Vujošević dok je treće mjesto osvojio rad Marka Kovačevića.

Nagrada za najbolji rad je mjesec korišćenja vozila Renault Megane Conquest i novčana nagrada u iznosu od 1.000,00 €.

Nagrada za drugoplasirani rad je novčana nagrada u iznosu od 500,00 €.

Nagrada za trećeplasirani rad je novčana nagrada u iznosu od 300,00 €.

Svim studentima koji su učestvovali u nagradnom konkursu čestitamo na uloženom trudu, a kompaniji Alliance Crna Gora zahvaljujemo na saradnji i uspješno realizovanom projektu.