Veče sa alumnistima Ekonomskog fakulteta UCG

Poštovani diplomirani ekonomisti i menadžeri,

Pozivamo vas da svojim prisustvom uveličate događaj pod nazivom Veče sa alumnistima, koji organizujemo na Ekonomskom fakultetu u četvrtak 22. decembra 2022. godine u 19:00h u amfiteatru Montenegro.

Veče sa alumnistima organizujemo povodom nedavnog osnivanja Alumni kluba Ekonomskog fakulteta, čiji je cilj unapređenje i njegovanje odnosa našeg fakulteta sa diplomiranim ekonomistima i menadžerima, kao i podsticanje saradnje sa partnerima iz biznis zajednice, institucijama javnog sektora i organizacijama u kojima naši alumnisti grade profesionalne karijere. Namjera nam je da u Alumni klubu okupimo članove velike zajednice bivših studenata koji su zvanje stekli na nekom da naših studijskih programa tokom šest decenija uspješnog rada Ekonomskog fakulteta.

Molimo vas za potvrdu prisustva događaju najkasnije do srijede, 21. decembra u 12:00h na e-mail adresu alumni.ef@ucg.ac.me.

Dobro došli!