Gostujuća predavanja u okviru Žan Mone projekta za studente na predmetu Međunarodna ekonomija

Profesor Kong Tianping sa Kineske akademije društvenih nauka, održaće dva gostujuća predavanja za studente druge godine Ekonomskog fakulteta, koji prate predmet Međunarodna ekonomija. Prvo predavanje, čija je tema "Economic Transition in Central and Eastern Europe: Lessons and Reflection" održaće se u četvrtak, 13. aprila 2023. godine, sa početkom u 12:30h. Drugo predavanje se održava 4. maja u isto vrijeme, a tema je "Global Changes and Relations between China and the West Balkans" Predavanja prof. Konga održavaju se u okviru projekta Jean Monnet Centar izvrsnosti, čiji je koordinator profesorica Danijela Jaćimović.

Više informacija o temi i predavaču možete pročitati u dokumentima koja su u prilogu.