Prijava za radionicu u okviru seminara: Blockchain i kriptovalute - Tehnologije, potencijal i regulativa

Prijava za radionicu u okviru seminara: <span class="CyrLatIgnore">Blockchain</span> i kriptovalute - Tehnologije, potencijal i regulativa

Poštovane koleginice i kolege,

Pozivamo vas na radionicu koja će, u okviru seminara „Blockchain i kriptovalute - Tehnologije, potencijal i regulativa“, biti održana na Ekonomskom fakultetu u utorak, 25. aprila 2023, sa početkom u 11.00 časova, u sali 103.

Učesnici seminara će imati priliku da se upoznaju sa:

-    pojmom blockchain-a, predmetnim tehnologijama i primjenama blockchain-a (predavač doc. dr Slavica Tomović, Elektrotehnički fakultet)
-    konceptom i upotrebom kriptovaluta (predavač dr Milica Muhadinović, Ekonomski fakultet)
-    pravnom regulativom kriptovaluta, kako globalno, tako i u Crnoj Gori (predavač mr Valentina Bulatović, Centralna Banka Crne Gore).

Zbog ograničenog broja mjesta, obavezna je prijava prisustva slanjem e-mail-a na adresu: milicamuhadinovic@ucg.ac.me.

Dobro došli!