Popunite anonimno upitnik i pružite doprinos podizanju kvaliteta studiranja na Ekonomskom fakultetu

Poštovane koleginice i kolege,

U periodu od 15 - 30. maja 2023. godine biće sprovedeno anketiranje čiji će nam rezultati pomoći da unaprijedimo sve segmenta rada Ekonomskog fakulteta. Potrebno je da izdvojite 15 minuta za popunjavanje anonimnog anketnog upitnika. On je namijenjen studentima osnovnih i master studija (Ekonomija i Menadžment), i nalazi se na DL platformi (https://dl.ucg.ac.me/) pa pristupom na svoj DL nalog, u sklopu svog nivoa studija (I godina/II godina/III godina) imate pristup anketnom upitniku. Takođe, na završnim godinama postoje odvojeni linkovi za pojedine module, gdje ćete odabrati svoj modul i popuniti odgovarajući upitnik.

Molimo vas da pristupite popunjavanju interne ankete i vrednujete  akademsko osoblje, nastavni proces i stručne službe upravljanja. Izrazite svoje mišljenje u vezi sa pedagoškim (nastavnim) radom visokoškolskih nastavnika i saradnika, kao i o uslovima koji direktno utiču na kvalitet studija.

Popunjavanjem ankete dajete svoj doprinos u ocjeni trenutnog stanja na Ekonomskom fakultetu, čime se postiže:

• Da najviše akademsko tijelo Univerziteta Crne Gore bude upoznato sa Vašim mišljenjem;
  • Sagledavanje nedostataka, kao i pohvala kvaliteta studija;
  • Definisanje preporuka za unapređenje stanja i donošenje adekvatnih mjera i mehanizama;
  • Uticaj na definisanje daljeg pravca razvoja, definisanje ishoda učenja, praktičnih znanja i vještina koje su potrebne studentima;
  • Davanje povratne informacije kako bi već u narednoj studentskoj godini došlo do poboljšanja kvaliteta nastave.

Pružite doprinos unapređenju kvaliteta studiranja na Ekonomskom fakultetu!

Hvala!