Pokrećemo EKOF podcast - prva epizoda stiže uskoro!

Pokretanjem prvog podcasta, Ekonomski fakultet Univerziteta Crne Gore nastoji da svojim studentima i široj javnosti pruži uvid u važne i zanimljive teme kojima se bavimo na Fakultetu, a koje nužno ne moraju biti dio naših kurikuluma i predavanja kojima studenti svakodnevno prisustvuju.

Želimo da vam predstavimo renomirane gostujuće predavače i naše partnere čije prisustvo na Ekonomskom fakultetu doprinosi kvalitetu pruženog znanja i obrazovanja, ali i važnoj ulozi u razvoju crnogorskog društva koju pažljivo gradimo duže od šest decenija.

Ekof podcast je razgovor dva profesora o aktuelnoj temi u oblasti kojom se bave, zato će domaćini ovog formata biti profesori i saradnici Ekonomskog fakulteta.

Podcast Ekonomskog fakulteta je pokrenut uz podršku Ministarstva ekonomskog razvoja i turizma. Prva epizoda Ekof podcast stiže uskoro!