Važno nam je vaše mišljenje - popunite anonimni anketni upitnik i ocijenite sve segmente rada vašeg fakulteta!

Poštovane koleginice i kolege,

Potrebno je samo 4 minuta vašeg vremena da doprinesete unapređenju kvaliteta studiranja na Ekonomskom fakultetu popunjavanjem anonimnog anketnog upitnika!

Upitnik je namijenjen studentima osnovnih i master studija (Ekonomija i Menadžment), i nalazi se na DL platformi (https://dl.ucg.ac.me/) pa pristupom na svoj DL nalog, u sklopu svog nivoa studija (I godina/II godina/III godina) imate pristup anketnom upitniku. Takođe, na završnim godinama postoje odvojeni linkovi za pojedine module, gdje ćete odabrati svoj modul i popuniti odgovarajući upitnik.

Logovanje je neophodno, kako bi se uspunila autorizacija da anketu popunjavaju samo studenti Ekonomskog fakulteta, i kako bi se spriječile zloupotrebe. Nakon logovanja, anketni upitnik je potpuno anoniman, i ne prikuplja informacije o studentu, već bilježi samo odgovore na postavljena pitanja, i skladišti ih u bazu anonimnih odgovora.