Vrijeme za vaša pitanja, komentare i sugestije na Dekanskom satu

Poštovane koleginice i kolege,

Pozivamo vas da nam se pridružite u srijedu, 24. aprila u 13:00 h na Dekanskom satu koji će biti održan u amfitetaru „Montenegro“.

Dekanski sat je prilika da postavite pitanje, date komentar ili sugestiju u vezi sa bilo kojim segmentom funkcionisanja Ekonomskog fakulteta. Na vaša pitanja odgovore će pružiti dekan prof. dr Mijat Jocović, prodekan docent dr Jovan Đurašković i prodekanice docent dr Zdenka Dragašević i docent dr Tamara Backović.

Dekanski sat je jedinstvena prilika da studenti postavljaju pitanja u vezi sa studiranjem i svojim pravima i obavezama i odgovore dobiju “iz prve ruke”. Ova praksa je veoma važna jer samo otvorena komunikacija između studenata i onih koji upravljaju fakultetom može dovesti do rasta kvaliteta studija na svim studijskim programima.

U cilju efikasnijeg korišćenja vremena predviđenog za Dekanski sat, i kako ni jedno vaše pitanje ne bi ostalo bez odgovara, molimo vas da na narednom linku delegirate teme/pitanja/sugestije.

Link za pitanja/komentare/sugestije

Osim na ovaj način, podstičemo vas da se uključite u dijalog tokom Dekanskog sata!

Dobro došli!